791 441 997  info@robertfras.pl

Usługi lektorskie

Jak działam?


Proces produkcyjny, zasady współpracy
przesyłanie plików, potrzeby techniczne

System spotów reklamowych dla sklepów

Opracowałem w pełni autorski i zautomatyzowany system spotów reklamowych dla sklepów. Z Państwa strony wymagane jest jedynie przesłanie listy aktualnych promocji na max 24h przed ich emisją. Cała reszta zadań związanych z obsługą realizacji nagrań, aż po ich wysyłkę jest po mojej stronie.


1. Przesyłasz listę promocji

Zazwyczaj w grę wchodzą promocje gazetkowe, weekendowe, billboardowe itp. System nagrań może obejmować promocje dla jednego sklepu lub dla kilku placówek lub sieci handlowej. Do przygotowania spotów potrzebuję mailową informację o promocjach, co najmniej 24 godziny wcześniej.

2. Całościowo realizuję nagrania

Spoty realizuję sam całościowo, bez udziału Państwa pracowników. W ramach usługi oferuję program do obsługi spotów reklamowych. Pomagam w jego instalacji i skonfigurowaniu. Wymaga on tylko komputera podłączonego do Internetu i wzmacniacza sklepowego. Z tym komputerem łączę się zdalnie, mając dostęp tylko do jednego folderu.

3. Otrzymujesz gotowe nagranie

Cały proces obsługi nagrań i ich dostarczenia na czas jest po mojej stronie. To ja odpowiadam za to, by w momencie rozpoczęcia promocji spoty reklamowe były w odpowiednim miejscu, gotowe do odtworzenia w Państwa sklepie. Jest to sprawdzone rozwiązanie wykorzystywane w sieciach sklepowych z całej Polski.

Do każdego z klientów podchodzę indywidualnie. Rozwiązanie, które opracowałem we współpracy z moimi dotychczasowymi zleceniodawcami, pozwala mi zaoferować wysokiej klasy usługę, która wiąże się z podniesieniem prestiżu Twojej sieci handlowej, a przede wszystkim wzrostu jej efektywności sprzedażowej.

Skorzystaj z doświadczenia innych, zacznij już teraz

Napisz, chętnie odpowiem na Twoje pytania

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!